VOKA apsauginis betono impregnantas

Apsauginis impregnantas Voka yra homogeniškas oligoetoksisiloksanų mišinys su silicio nanooksidu. Naudojamas įvairių porėtų statybinių paviršių apsaugai – betonams, keramikai, gelžbetonio gaminiams, mūrui ( kaip pačioms plytoms, taip ir skiedinio siūlėms ), tinkuotiems paviršiams, čerpėms. Oligoetoksisiloksanų mišinys yra nedegus, takus, lengvai prasiskverbiantis į porėtus paviršius iki 5 mm gylio, apvelka poras, jų neužkimšdamas, sudarydamas vandenį, druskas ir tepalus atstumiantį sluoksnį. Nano komponentai suteikia geras hidrofobines savybes.Hidrofobinės sąveikos jėgos yra pakankamos sutrukdyti skysčių prasisunkimą, nors medžiaga lieka su poromis. Barjerinis sluoksnis yra chemiškai inertinis. Jis nesuyra dėl naftos produktų poveikio. Pats produktas ir apsauginė plėvelė nėra laidūs elektrai. Jis nedegus. Galima naudoti bet kokioje aplinkos temperatūroje bet kokiu metų laiku. Apsaugoti paviršiai yra atsparūs ultravioletiniams spinduliams.

Apsauginio sluoksnio ilgaamžiškumas:
Vertikalūs apsaugoti paviršiai nuo vandens saugo 10 metų. Vertikalių ir horizontalių paviršių apsauga nuo druskų, rūgščių ir šarmų tirpalų – 2 metai. Ilgesniam apsauginio sluoksnio tarnavimui išpiltas agresyvias medžiagas rekomenduojama surinkti per 5 val.Horizontalių ir vertikalių paviršių apsauga nuo naftos produktų – 2 metai. Ilgesniam apsauginio sluoksnio tarnavimui išlietus naftos produktus rekomenduojama surinkti per 8 val.

Paviršiaus paruošimas: Specialiai ruošti apdorojamą paviršių nereikia. Pakanka nuvalyti jį nuo prielipų, dulkių, purvo ir tepalų dėmių. Gero impregnavimo sąlyga yra produkto VOKA sugėrimas. Savo ruožtu tai prriklauso nuo medžiagos porėtumo ir drėgmės. Paviršius turėtų būti kaip galima sausesnis. Draudžiama preliminariai apdoroti paviršių vaško produktais. Tepti reikia sausą paviršių.

Naudojimas: «VOKA» yra naudojimui paruoštas produktas, ir paviršius juo apdorojamas teptuku, voleliu ar purškimo priemonėmis. Apdorotą paviršių reikia saugoti nuo lietaus ne mažiau 4 val. Stipus vėjas ir saulės spinduliai gali spartinti produkto garavimą ir mažinti įsiskverbimo gylį. To reikia vengti. Jei paviršius lygus, paprastai užtenka vienkartinio apdorojimo, tačiau atsakingų vietų apdorojimą rekomenduojama pakartoti po 24 val. Impregnantu VOKA paviršiai apdorojami bet kokiose temperatūrose.

Papildomas informacija:Paviršiaus temperatūra nurodyta skyriuje TECHNINIAI DUOMENYS. Svarbu, kad žiemą ant paviršiaus nebūtų sniego ir ledo, kurie sumažintų produkto skvarbą.

Talpa: 3 ir 25 kg plastmasiniai bakeliai

Sunaudojimas:
50 – 80 gr/m2. Skaičiuojamasis impregnanto kiekis nustatomas iš bandomųjų paviršiaus apdorojimų, tačiau plotas rekomenduojamas apie 1 – 2 m2. Taip tiksliau nustatomas reikiamas kiekis.

Produkto laikymas:
Produktas laikomas uždaruose gamintojo bakeliuose su dangteliu, turinčiu vožtuvėlį. Laikymo temperatūra neribojama. Laikymo trukmė 5 metai nuo pagaminimo datos.

Techniniai duomenys:
Pagrindas: silikonas
Sunaudojimas: 50-70 gr/m2
Įsiskverbimo gylis 2-4 mm
Dangos kietėjimo trukmė: 12 val
Visiško išdžiūvimo trukmė: 24 val
Impregnuotų paviršių gaisro klasė: E
Naudojimo aplinkos temperatūra - neribojama
Maksimali paviršiaus temperatūra: 80 С
Minimali paviršiaus temperatūra: -30 С
Efektyviai saugo nuo drėgmės 10 metų
Lakių medžiagų kiekis max 5 gr/l
Tinka naudoti : 5 metus nuo pagaminimo datos