CEMENT plus žieminis skiedinių plastiklis

plastifikuojantis, porodaris priedas, skirtas dirbti esant minusinei temperatūrai. Skiediniuose pakeičia kalkes, naudojamas mūro ir tinko mišiniuose. Šis priedas nesukelia korozijos.

Panaudojimo sritys:
Kaip kalkių pakaitalas vidaus ir išorės tinkavimo mišiniuose, cementiniuose užtepuose, mūro skiediniuose. Naudojamas pagrindų išlyginamuosiuose sluoksniuose. Galima naudoti temperatūroje iki – 10°С.

Laikymas:
Laikyti nuo 5°С iki 30°С temperatūroje.
Galiojimo laikas – 1 metai nuo pagaminimo.

Naudojimas: Paprastai rekomenduojama naudoti 426-638 ml 50 kg cemento.Cement Plus ® žieminis – dozuojamas nuo 1%  iki 1,5% nuo cemento kiekio. Dirbant žemose temperatūrose reikia pasirūpinti, kad visi skiedinio komponentai būtų teigiamos temperatūros. Priedo dozė priklauso nuo užpildo granulometrijos ir cemento tipo. Plastiklis sumaišomas su nedideliu kiekiu vandens ir pilamas į drėgną skiedinį. Reikiama konsistencija gaunama pilant vandenį nedideliais kiekiais.Šis žieminis priedas užmaišymo vandens kiekį sumažina maždaug 8%.

Saugumo technika:
Patekus ant odos, plauti vandeniu su muilu. Patekus į akis, plauti dideliu kiekiu tekančio vandens, kreiptis į gydytoją. Dėvėti pirštines ir apsauginius akinius. Laikyti vaikų nepasiekiamose vietose.

Talpa: 5 l, nuokrypis +/- 2 proc.

Techninės charakteristikos:
Spalva – tamsiai ruda
Tankis 1175 ± 30 kg/m3
рН: 2– 4